Igazi nagycsaládként

Február 18-án 16,30 órától került sor a gyergyószentmiklósi református templomban a Házaspárok és együtt járó fiatalok ökumenikus találkozójára. A program színes volt, akárcsak a bemutatkozó csoportok. 8 házas csoport mutatkozott be, elmondták, milyen kezdeményezések vannak, hogy családjaink megmaradjanak, Isten igéje szerint éljenek, fáklyaként világíthassanak, mint a szent család. A közösen elmondott imákban a családokért fohászkodtunk, és énekekkel dicsôítettük Istent. Befejezésként pedig minden csoport meghívót kapott egy farsangi bálra, aminek a Szent István plébánia adott otthont. A jelmezes idôsebb korosztály a jelmezes egyéves korosztállyal lélekben megújulva, a szeretet parancsát követve, zenével és vidám játékokkal, igazi NAGY családként ünnepelte a farsangot.

Elekes Erika