Kapcsolatépítő hétvége együtt járó és házasságra készülő fiataloknak

egyuttjaro2oktoberKedves együtt járó és házasságra készülő fiatalok!

A GYULAFEHÉRVÁRI FŐEGYHÁZMEGYE PASZTORÁLIS BIZOTTSÁGÁNAK CSALÁDPASZTORÁCIÓS MUNKACSOPORTJA

szeretettel meghív benneteket 2012. október 19-21. között a gyergyószentmiklósi Szent Miklós Plébániára kapcsolatépítő hétvégére

A HÉTVÉGE MOTTÓJA: KETTEN-HÁRMASBAN

„Nem jó, hogy az ember egyedül van: alkossunk hozzáillő segítőt is!" (Ter 2,18)

KIKET VÁRUNK?

Erre a hétvégénkre elsősorban olyan párokat várunk, akik tartós kapcsolatra vágynak, akik még nem voltak házasok, együtt járnak vagy jegyesek. Célunk, hogy a hétvége során a jelenlevő fiatal párok a beszélgetések, gondolatébresztő kérdések, játékok segítségével tisztábban lássák, és jobban megismerjék magukat és egymást, mérlegre tegyék kapcsolatukat, megvizsgálják azt, hogy egymáshoz illenek-e. Segíteni szeretnénk nekik abban is, hogy jobban fel tudják használni az együtt járás, jegyesség idejét az Istennel és az egymással való kapcsolatuk elmélyítésére.

MIRE SZÁMÍTHATTOK?

- Egy lelkigyakorlatos együttlétre párotokkal, más együtt járó párokkal, előadásokra, tapasztalatok megosztására, tanúságtételekre, páros és csoportos beszélgetésekre

- Sok vidámságra, játékra, éneklésre, filmnézésre, rengeteg beszélgetésre és minden egyéb jóra, ami belefér...

- Lehetőség lesz magánbeszélgetésre pappal vagy házaspárral

MIT HOZZATOK MAGATOKKAL?

- Sok jókedvet, vidámságot, de elsősorban magatokat, úgy ahogy vagytok,
- Szentírást és jegyzetfüzetet
- A kedvenc fotóitokat, illetve ha valamilyen hangszeren játszotok, azt is elhozhatjátok
- Hálózsákot

Részvételi díj: 70 RON / személy / 2 nap

Jelentkezni Kertész Marikánál lehet a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen 2012. augusztus 15-től. Ha valamilyen kérdésetek van a hétvége kapcsán, hívhattok a 0743-152008-os telefonszámon. Jelentkezés után részletes programot küldünk.

Szeretettel kérünk, részvételi szándékotokat legkésőbb 2012. október 15-ig jelezzétek!