Hirdetések

Hirdetések - jan. 24

 • Borsos Miklós szobrászművész halálának 20 éves évfordulójára szentmisét végzünk szerdán du. 17 órától. A szentmise után kiállítás nyílik a Pro Art Galériában.
 • Felnőtt bérmálkozók felkészítője lesz a Szent Miklós plébánián jan. 27 és 28-án este 19 órától.
 • Jegyeskurzus indul febr. 6-án, szombaton este 19 órától a Szent Miklós plébánián.
 • Konferenciát szerveznek XVI. Benedek pápa Caritas in veritate című enciklikájáról, ami az egyház szociális tanításáról szól. A konferencia jan. 28-án, csütörtökön 13 órától lesz a Korona teremben. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
 • Gyergyó kerületi Háló találkozó lesz a Szent Erzsébet Idősek Otthonában - január 30-án, szombaton.

Köszönet: a Ben-Com-Mixt vállalatnak, aki a plébánia fűtésszerelésébe eddig elvégzett munkát ingyen tette meg, ami kb. 27 000,00 Ron érték.

 

A Caritas Családsegítő Szolgálat programja:

 • Január 25-én, hétfőn de. 10 órától Idősek klubja, este 19 órától Daganatos betegek önsegítő csoportja
 • Január 27-én, szerdán 14 órától Baba – mama klub, 18 órától pedig. Alkoholbetegek önsegítő csoportja

 

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

 • AMARIEI ILIE, szül. Konstancán, az Amariei Petre ortodox és Puskás Ildikó róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni KOVÁCS SAROLTÁT, aki szül. Gyergyókilyénfalván, a Kovács Ferenc és Borsos Margit róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.

 • GYÖRGY BÉLA, szül. Lövétén, a néhai György László és Mihály Erzsébet róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni FOGARASI HAJNALKÁT, aki szül. Besztercén és lakik Gyergyószentmiklóson, a néhai Fogarasi József  róm. kat. és Guti Julianna református szülők leányát. Hirdetjük másodszor.
 • FARKAS JÓZSEF, szül. Gyergyószárhegyen, a Farkas Péter és Oláh Jolán róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni MÁTÉ ENIKŐT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Máté Balázs és Bartalis Krisztina róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

Adományok:

A Szent István templom és plébánia építésére

Összesen: 625 lej

-  1 név nélkül adakozó – 100 lej

- özv. Imre Julianna – a Tölgymező utcából – 100 lej

- Czikó Zoltán – a Kis utcából – 100 lej

- Fazakas Árpád – a Békény utcából – 100 lej

- Zsigmond Ferenc – a Virág negyedből – 25 lej

- Bányász Judit – a Bucsin negyedből – 200 lej

 

Helyi hírek

There are not feed items to display.
 • Check if RSS URL is online
 • Check if RSS contains items