Hirdetések 2018. május 20. - Pünkösd vasárnap

• Folytatódnak májusi ájtatosságok és a Szent Antal kilenced.
  • Hétfőn, Pünkösd másodnapján idéntől Szűz Máriának, az Egyház Anyjának emléknapját ünnepeljük. Ezen a napon 13 órától a Gyilkostónál, 18 órától itt a templomban lesz ünnepi szentmise. Pünkösdhétfőn nincs irodai szolgálat.
  • A szárhegyi pünkösdi kisbúcsú pünkösd keddjén, május 22-én de. 11 órakor lesz. Szeretettel várják a híveket!
  • Szerdán, május 23-án 16 órára gyűlésbe várjuk az egyháztanácsosokat.
  • Jövő vasárnap, Szentháromság vasárnapján Alfaluban búcsú. A szentmise déli 12 órakor kezdődik. Szeretettel várják a híveket.
  • Templomunk búcsúünnepe május 30-án, szerdán lesz. Az ünnepi búcsús szentmise 17 órától kezdődik. A búcsúra a kedves hívektől süteményt fogadunk el.
  • Templomunkban június 17-én tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.
  • A ferences rendtartomány országszerte zarándoklatot szervez Szent Antal ereklyéivel. Az ereklye május 24-én du. 16 – 20,30 óra között lesz a Csíksomlyói kegytemplomban.
  • A plébániánk által szervezett felméréssel kapcsolatos, az otthonaikba kiszállított kérdőíveket kitöltve kérjük, tegyék a bejáratnál található gyűjtődobozba. Köszönjük.
  • A kijáratnál megvásárolható a SZIKLA, a gyulafehérvári GMGK római katolikus Teológiai Líceum folyóirata. Ára 7 lej.