Hirdetések 2018. július 22. - Évközi 16. vasárnap

· A Szent Anna kápolnánál júl. 26-án, csütörtökön 12 órakor lesz a búcsús szentmise. A keresztalja de. 9 órakor indul a Szent Miklós templomtól.
· Kovács Péterben és a 4-es km-nél a hétvégi házak megszentelése aug. 20 – 21 – 22 –én lesz bejelentés alapján. Ezért kérik, hogy jelentsék be a házszentelési igényüket a Munkás Szent József plébánián.
· Az idén a Csíksomlyói Ifjúsági Találkozó aug. 14 – 18 között lesz megszervezve. Részletes információk és jelentkezés a csit.fif.ma linken találhatók.
· A Caritas Családsegítő szolgálat nyári tábort szervez I.- IV. osztályos gyermekeknek júl. 30 – aug. 3 között. A tábor helyszíne a Szt. István plébánia. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán és a plébánia facebook oldalán.
· Jövő vasárnap, július 29-én gyűjtést szervez az árvízkárosultak részére július 29-én.
· Jövő vasárnap lesz Balázs papbácsi búcsúmiséje.