Hirdetések 2018. október 21. - Évközi 29. vasárnap

· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 17.30 órától.
· Szombaton: 10.00 – Ministránsfoglalkozás
                    11.00 – Kézműves foglalkozás
· Az 1956-os forradalom és szabadságharc 62. évfordulóján, október 23-án, kedden megemlékezést tartanak 17 órától a főtéri pergolánál, majd közösen átvonulnak a Római Katolikus Temetőbe tiszteletüket leróni az ‘56-os emlékműnél. A Szent Miklós római katolikus templomban 18 órától kezdődő ünnepi szentmisét ugyancsak a hősök emlékének ajánlják.
· Szt. Simon és Judás Tádé apostolok ünnepén az alfalvi templom búcsúját okt. 28-án délben 12 órakor tartják.
· A Belső Iránytű következő előadása okt. 26-én, pénteken 19 órától lesz. Az előadás címe: Isten mosolyában megfürödni – Gondolatok a szépségről. Előadó: Sebestyén Péter plébános, egyházi író
· Jövő vasárnap elkezdődik a téli időszámítás. Templomunkban a szentmisék időpontja nem változik.