Hirdetések 2018. október 28. - Évközi 30. vasárnap

· Jövő héten a vakáció miatt nem lesznek hittanórák.
· Mindenszentek ünnepén, nov. 1-én, itt a templomban de. 11 órától lesz szentmise. A temetőben szentmise lesz du. 16 órától. A síremlékek megszentelését, illetve az elhunytakért való imát a síroknál du. 14.30 órától elkezdjük, a szentmise után folytatjuk.
· Halottak napján, nov. 2-án, a 18 órás szentmise az egyházközségünkben idén elhunyt halottakért lesz felajánlva. Erre várjuk a hozzátartozókat és rokonokat.
· Mindenszentek és Halottak napján nincs irodai szolgálat.
· Felhívjuk a híveink figyelmét, hogy a temetőben kitett perselyekben gyűjtött pénz kizárólag a Szent Miklós plébánia javára megy. Ezért, aki a Szent István plébániát akarja támogatni, kérjük, adományát az ajtónál elhelyezett perselybe tegye. Köszönjük!
· Pénteken első péntek, meglátogatjuk a betegeket.
· Támogató csoport indul daganatos betegek számára a Caritas szervezésében. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán.