Hirdetések - június 6

• Ma a hónap első vasárnapja, a szokásos szentségimádások meg lesznek tartva.
  • Ugyancsak ma az esti szentmise után a törökbálinti Cantabile kórus tart koncertet a Szent Miklós kamarakórus közreműködésével.
  • Papi rekollekciós szentmise lesz a Szent Miklós templomban kedden, június 8-án de. 10 órától.
  • Pénteken, június 11-én reggel 8 órától szentmise lesz a Szent Miklós templomban a Salamon Ernő Gimnázium végzős diákjai számára.
  • Pénteken, június 11-én:
    • búcsús szentmise lesz a Both váránál de. 11 órától. A keresztalja a Szent Miklós templom elől 9 órakor indul.
    • búcsús szentmise a felszegi Csengettyűnél du. 17 órakor.
    • Jézus Szíve búcsú lesz Ditróban is de. 11 órától.
  • A bérmálkozókat kérjük, jöjjenek a fényképek után a plébánia irodájába.
  • Nyári lelkigyakorlatos táborokat szervezünk Ivóban:
    • az I-IV. osztályosok számára jún. 13 – 17
    • az V-VIII. osztályosok számára jún. 17 – 21
    • az ifjúságnak, ill. a bérmálkozóknak jún. 25 – 28 között.
      A tábor befogadóképessége korlátozott. Érdeklődni és jelentkezni a plébániák irodájában lehet. (30 lej előleg). Szülőkkel megbeszélés lesz jún. 8-án, kedden este 19,30 órától.
Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:
  • BALÁZS BARNA, szül. Gyergyószentmiklóson, a Balázs György és Ambrus Edit-Amália róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni BURJÁN EMŐKÉT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Burján Péter róm. kat. és néhai Erdei Mária – Magdolna református szülők leányát. Hirdetjük másodszor.
  • MIKLÓS ATTILA, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Miklós Lajos és Kiss Julianna róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni GYÖRGY RÉKÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a György Tibor és Császár Enikő róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére összesen: 3180 lej és 200 EURO

• 2 név nélkül adományozó –  2900 lej
  • Főcze Rózália – az Új utcából – 100 lej
  • Sólyom Zoltán – a Bucsin 17/A/8-ból – 80 lej
  • Elhunyt Koncsag József hozzátartozói - kínálkodás helyett – 100 lej
  • Bartos Károly plébános – 200 EURO

A Caritas Családsegítő Szolgálat programja:

• Jún. 7-én, hétfőn d.e. 10 órától Idősek klubja és d.u. 6 órától házaspárok csoportja.