Hirdetések - augusztus 8

• Szombaton, aug. 14-én lesz a 70 évesek kortárstalálkozója. A szentmise 11 órakor kezdődik a Szent Miklós templomban.
  • Jövő vasárnap, Nagyboldogasszony ünnepén Szárhegyen búcsú. Az ünnepélyes szentmise déli 12 órakor kezdődik.
  • Templomunk felszentelésének 2. éves évfordulója augusztus 20-án van, amit aug. 22-én, vasárnap a 11 órás szentmise keretében ünnepelünk. Ezen a szentmisén a Budapest Főváros V. kerület Önkormányzata a Szent Koronával ékesített, hímzett, magyar nemzeti zászlót adományozza a Szent István plébániának. A szentmisére és az ünnepélyes zászlóátadási ünnepségre mindenkit szeretettel várunk.
    Programfelelős: Sándor István egyháztanácsos
  • Házszentelés lesz a 4-es km-nél aug. 21-én. Kérjük az igényléseket bejelenteni a plébánia irodájában.
  • Búcsú és házszentelés lesz Kovács Péterben aug. 22-én du. 15 órától.
  • Szerdán takarítást szervezünk az új plébánia épületében. Szívesen fogadjuk a segítségüket!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SZÖLLŐSI TIBOR, szül. Maroshévízen és lakik Gyergyószentmiklóson, a Szöllősi Toma és Polgár Zita róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni CSERGŐ HAJNALT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Csergő Ferenc és Bartalis Éva róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • NAGY TIVADAR, szül. Gyergyóalfaluban, a Nagy Béla és Orbán Teréz róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni ILYÉS HAJNALKÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Ilyés István és Rokaly Mária róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • PÉTER LEVENTE, szül. Gyergyószentmiklóson, a Péter István és Kosztándi Mária örm. kat. szülők fia házastársul akarja venni PORTIK ANNAMÁRIÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Portik Imre és Móga Mária róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.
  • SZABÓ ANDRÁS, szül. Győrben, a Szabó András és Szabó Gizella róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni BIRÓ ANDREÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Biró József és Czirják Márta róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.
  • PORTIK ISTVÁN, szül. Gyergyószentmiklóson, a Portik Benedek és Laczkó Anna róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni VARGA ZSUZSANNÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Varga Ákos és Simon Róza róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük másodszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 150 lej

• Elhunyt Szabados Erzsébet testvére kínálkodás helyett – 100 lej