Hirdetések - szeptember 5

• A Krisztus Világa című havilapra rendelést veszünk fel. Az igényeket kérjük jelezni az irodában. Ára: 1,5 lej/db
  • A Mária neve búcsút Csíksomlyón szeptember 12-én, vasárnap tartják. Az ünnepi szentmise délelőtt fél 11-kor kezdődik, amelyen Ft. Berszán Lajos c. kanonok úr mond ünnepi szentmisét. Reggel 8-kor és este 7-kor is lesz szentmise.
  • A Fogarasi Mihály és a Vaskertes iskolák évnyitó miséje hétfőn, szeptember 13-án 11 órától lesz.
  • A Salamon Ernő Elméleti Líceum évnyitó miséje 10 órától lesz.
  • A Gépgyártó Szakközépiskola évnyitó miséje 9 órától lesz.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• TÖLGYESI SZABOLCS, szül. Gyergyószentmiklóson, a Tölgyesi Miklós és Ferencz Erzsébet róm. kat. szülők fia házastársul akarja venni PALAVITS ANDREÁT, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Palavits Eduárd - Gyula és Ambrus Rózália róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 100 lej

• 2 név nélkül adakozó – 100 lej