Hirdetések - szeptember 19

• Az iroda az új plébánia épületében működik. Ide várjuk a híveket hétfőtől péntekig minden nap reggel 9 és 13, valamint 14 és 16 óra között!
  • A Csíksomlyó üzenete című folyóiratra rendelést veszünk fel. A folyóirat negyedévente jelenik meg és az ára 3 lej/db. Az igényeket kérjük jelezni az irodában.
  • Jegyes kurzus indul Szent Miklós plébánián okt. 2-tól. az esti szentmise után. Kérjük, jelentkezzenek azok az ifjú párok, akik a közeljövőben szeretnének házasságot kötni.
  • Templomunkban örökös szentségimádási nap lesz szept. 28-án, kedden. Kérjük a rózsafüzér és imacsoportokat, hogy a szentségimádási órák előjegyzését tegyék meg a sekrestyében.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 680 lej

• 3 név nélkül adakozó – 580 lej
  • özv. György Istvánné – kínálkodás helyett – 100 lej

Köszönet:

• a plébániának adományozott krumpliért és tojásért (a neve elhallgatását kérte)
  • Nagy Dénesnek az adományozott szentképekért és Erdős Istvánnak, aki bekeretezte azokat.
  • Csergő Lászlónak, hogy a telefont és internetet beszerelte ingyen