Ifjúsági programok

Ifjúsági filmklub: Hét élet

2010 március 11-én, csütörtök este 18 órakor a Caritas Családsegítő Szolgálat székhelyén.

 

seven_pounds02Rövid leírás: Ben egy sötét titkot rejteget, amelytől nem tud szabadulni: régi bűne emléke kínozza. Elhatározza, hogy ha a saját élete már megváltoztathatatlanul tönkre ment is, legalább másokén segít. Kiszemel hét ismeretlent, akik sem egymás, sem az ő létezéséről nem tudnak - viszont mind rászorulnak a segítségre. Ben nyomoz utánuk, pontosan feltérképezi az életüket, majd közbeavatkozik. Igyekszik a homályban maradni, ám mindent elkövet, hogy jóra fordítsa az addigi rosszat. De nincs tökéletes terv - mindig, minden számításba hiba csúszhat. A hiba ezúttal egy gyönyörű, szívbeteg nő képében jelentkezik. Miután vele találkozik már egészen új elképzelések vezetik a férfit...
Műfaj: romantikus, dráma, elgondolkodtató

Javasolt életkor: +14