Ifjúsági programok

Katolikus Fiatalok Találkozója

Idén is lesz KFT, hurrá!

Lesz benne most is minden jó, lelki programok és szórakozási lehetőségek egyaránt.

kft20101Azt kérdezed mi is?  .. sorolom:   fogunk filmeket és szindarabot nézni, quadozunk , paint ballozunk és kötélpályán ereszkedünk alá , a kézmüves foglalkozások és a játékok sem maradnak ki( gyöngyfüzés, lufihajtogatás, büvész szakkör),  ….tovább is van, mondjam még ? A zenét az Új Remény zenekar biztositja, ………lesz szentségimádás, lelki beszélgetési lehetőség, szuper előadások, három külföldi vendég, könyv és kegytárgyvásár     … a többi legyen meglepetés.

A helyszint, időpontot és egyebeket a plakáton megtalálod..

…de ami a legfontosabb, ingyen van ( zéro lej  ” negocsiábil ” ), kár lenne kihagyni.

Ami fontos lehet még: ha szállásra lenne szükséged, szivesen segitünk, hozz magaddal hálózsákot, 5 lejt, és kérlek jelezd igényedet a 0742 507373 as tel. számon!

Ha kérdésed lenne akkor is hivhatsz, de csak éjjel,…..és nappal :-)