Hirdetések – július 13

• Búcsús szentmisék lesznek:
- Kilyénfalván, július 22-én de. 11 órakor
- a Szent Anna kápolnánál július 26-án déli 12 órakor
- A Gyilkostó–i Szent Kristóf kápolnánál, július 27-én, vasárnap déli 12.00-órától, amelyet az autók megáldása követ. A gyilkostói búcsúra jelentkezők függvényében autóbusz indítunk, amelyre iratkozni lehet a plébánián legkésőbb július 22-ig.
- a Pricske – tetőn augusztus 2-án déli 12 órakor

Adományok: A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 150 lej
- Lukács János – a Kis utcából –100 lej
- Elhunyt Balla Gizella hozzátartozói – 50 lej

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• BARA VILMOS, szül. Gyergyószentmiklóson, a Bara Vilmos és Nagy Gizella róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GYÖRGY HAJNALKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a György Vilmos és Sipos Ibolya róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• CIUBUCA PETRU, szül. Gyergyószentmiklóson, a Ciubuca Petru ortodox és Antal Judit róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett TÖRÖK ENIKŐVEL, aki szül. Marosvásárhelyen, a Török János és Hideg Enikő róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.