Hirdetések – augusztus 17

• Szent István ünnepén, aug. 20-án a 18 órás ünnepi szentmise keretében ünnepélyes kenyér megáldásra kerül sor. Mindenkit szeretettel várunk!
• Szűz Mária királynő ünnepén, aug. 22- én pénteken a Kovács Péter tetőn:
- D.e. - Házszentelés
- 14.15 - órától - Keresztúti ájtatosság
- 15.00- órától – Búcsús szentmise
• Békényfőtől lefelé és a 3-as KM – től felfelé, valamint a Kovács Péter felé vezető út mentén a házszentelést aug. 23-án, szombaton de: 900- órától kezdjük. Kérjük, hogy mindazon személyek, akik igénylik a házszentelést jelezzék a Plébánia hivatalban, vagy a szomszédoknál, akik ott lesznek!
• Aug. 24-én, vasárnap a 11 órás szentmise keretében Msgr. Tamás József segédpüspök úr megáldja az elkészült tornyot és harangokat.
• A ferences szerzetes testvérek fiúk számára csapat tábort szerveznek Székelyudvarhelyen szept. 11.- 14. között. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!
• T. Hajlák Attila „Mindennapok a Szűzanyával'' című könyve megvásárolható a sekrestyében. Ára 20 lej.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• PÉTER LÓRÁNT, szül. Gyergyókilyénfalván, a Péter Árpád és Imre Emília róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett PÁLL ANDREÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Páll Zsombor és Angi Ildikó róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük másodszor.

• KERCSÓ DÁVID, szül. Gyergyószentmiklóson, a Kercsó Gheorghe és Maris Rodica ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett ALBERT IBOLYÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, az Albert József és Biró Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.