Hirdetések - április 12.

• Kedden, április 14-én elkezdődik a Szent Antal kilenced.
• Április 18-án, 10 órai kezdettel a gyergyói főesperességhez tartozó plébániák egyháztanácsosai részére lelki napot szervezünk. A találkozó mottója. „Egy a többi között, egységben valamiért." Helyszín: a szárhegyi ferences kolostor. Jelentkezni lehet a plébánosoknál!
• Jegyes kurzust indítunk, április 18-án, szombaton este 1900-órától a Szent Miklós plébánián. Kérjük azon fiatalokat és jegyeseket, akik idén szeretnének házasságot kötni, jelentkezzenek a plébánián!
• Május 15, az utolsó határidő, amikor még rendelkezhetnek jövedelmi adójuk 2%-áról. Azok, akik még nem éltek a lehetőséggel, kérjük, ajánlják fel egyházközségünk részére.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• RUS – SÁNTHA TIBOR, szül. Gyergyószentmiklóson, a Rus – Sántha Lajos és Szőcs Izabella róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett LŐRINCZ MÓNIKÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Lőrincz Csongor és Pupák Katalin szülők leányával. Hirdetjük másodszor.