Hirdetések - június 26.

• Június hónapban minden este 17:45 órától Jézus Szíve litániát végzünk.
• Holnap, június 27-én d.u. 16 órától búcsús szentmise lesz a Szent László téren (az IGO hátánál) ahová mindenkit szeretettel várnak!
• Szerdán, június 29-én Szt. Péter és Pál apostolok ünnepe. Kötelező ünnep. Templomunkban az ünnepi szentmise este 18 órától lesz. Ezen a napon nincs irodai szolgálat!
• A jövő héten búcsús szentmisék lesznek:
– szerdán Csomafalván 12 órától
– Sarlós Boldogasszony ünnepén, júl. 2-án, Újfaluban 11 órától
• Jövő héten első péntek, a szentségimádásokat megtartjuk. Az elsőpéntekes betegek látogatása a nyári hónapokban szünetel. A sürgős betegeket bejelentés alapján bármikor ellátjuk!
• Felkészítőt tartunk a júliusban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára pénteken, július 1-én 18:30 órától a plébánián.
• Plébániánk evangelizációs bibliahetet szervez óvodások és általános iskolások részére július 21 – 24 között Szeretsz-e engem? címmel. Jelentkezni lehet holnaptól (június 27) a plébánia irodában. A helyek száma korlátozott. Részvételi díj 20 lej. Kérjük a jelentkezéskor hozzák magukkal a gyerekek személyi számát! Részletek olvashatók a kifüggesztett plakátokon!