Hirdetések - május 29

• Csütörtökön, június 2-án Áldozócsütörtök, Urunk mennybemenetelének ünnepe, főünnep, a szentmise este 18 órakor lesz.
  • Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket. A szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
  • Felkészítőt tartunk szülők és keresztszülők részére pénteken este 18,30 órától a plébánia nagytermébe.
  • A pünkösdi búcsú alkalmával autóbusz indul Csíksomlyóra. iratkozni lehet a plébánia irodában. Az utazás költsége 15 lej.
  • Nyári LELKIGYAKORLATOS TÁBOROKAT szervezünk Ivóban:
  1. I-IV. osztályosok számára, júl.10 - 13 között,
  2. V-VIII. osztályosok számára, júl.13 -17 között,
  3. Bérmálkozóknak, illetve az ifjúságnak, június 17 - 21között.
  4. A szülőknek számára, pedig aug.19 -21 között.

A táborokkal kapcsolatosan, érdeklődni lehet: Páll Ildikó és Tusa Mária hitoktatónőknél, valamint Éva nővérnél.

• Isten fizesse azoknak, akik segítettek a búcsút előkészíteni, különösen a Fapicom, BBMarket, Amigo – Intercost és Arterimpex cégeknek.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• EGYEDI ZSOLT, szül. Szatmáron, az Egyedi Ernő és Lőke Erzsébet református szülők fia házastársul akarja venni HIDEG BERNADETT-et, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Hideg Csaba és Vass Julianna róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 420 lej

• 6 név nélkül adakozó – 320 lej
  • Poráczky Károly – a Makkos utcából – 100 lej

· A pünkösdi búcsú alkalmával autóbusz indul Csíksomlyóra. iratkozni lehet a plébánia irodában. Az utazás költsége 15 lej.

· Nyári LELKIGYAKORLATOS TÁBOROKAT szervezünk Ivóban:

- I-IV. osztályosok számára, júl.10 - 13 között,

- V-VIII. osztályosok számára, júl.13 -17 között,

- Bérmálkozóknak, illetve az ifjúságnak, június 17 - 21között.

- A szülőknek számára, pedig aug.19 -21 között.

· Isten fizesse azoknak, akik segítettek a búcsút előkészíteni, különösen a Fapicom, BBMarket, Amigo – Intercost és Arterimpex cégeknek.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

· EGYEDI ZSOLT, szül. Szatmáron, az Egyedi Ernő és Lőke Erzsébet református szülők fia házastársul akarja venni HIDEG BERNADETT-et, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Hideg Csaba és Vass Julianna róm. kat. szülők leányát. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 420 lej

- 6 név nélkül adakozó – 320 lej