Hirdetések - október 9

• Ma, okt. 9-én Hevederben búcsú. A szentmise 12,30 órakor kezdődik.
  • Kedden, okt. 11-én őszi papi rekollekciós nap lesz. A szentmise de. 10 órakor kezdődik a Szent Miklós templomban.
  • Szerdán, okt. 12-én du. 17 órától a Horváth Arany: Pontot, vesszőt nem ismerek, de a szó mind igaz Csibi Istvánné, Siklódi Márika vallomásai című könyv bemutatójára kerül sor a plébánián. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!
  • A Szent Miklós plébánia zarándoklatot szervez VI – VIII osztályosok számára. Jó idő esetén a Szent Anna kápolnáig, rossz idő esetén a Sportcsarnokban – Okt. 15-én, szombaton de. 10-tól. Indulás a Szent Miklós plébániáról. Jelentkezni lehet a hitoktatóknál, okt. 14-ig.
  • Jövő vasárnap, okt. 16-án, a 11 órás szentmise keretében köszöntjük az időseket.
  • Okt. 17-én hétfőn, este 1900 - órára a „Fogarassy Mihály" és Okt. 18-án, kedden este 1900 - órára a „Vaskertes" iskolában járó elsőáldozók szüleit várják találkozóra a Szent Miklós plébániára.
  • Felnőtt bérmálkozók találkozója lesz, okt. 26-án, szerdán este 7-órától ugyancsak a Szent Miklós plébánián.
  • Balázs Ella varrónő 4 db. ministánsruhát készített ajándékba. Isten fizesse!
  • Bérmálkozási felkészítő vezetéséhez szívesen várjuk felnőttek jelentkezését Czikó Lászlónál!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• FERENCZ ÁRPÁD, szül. Gyergyószentmiklóson, a Ferencz Adalbert és Erős Teréz róm. kat szülők fia házasságkötésre jelentkezett MOLNÁR JÚLIÁVAL, aki szül. Csíkszeredában és lakik Gyimesközéplokon, a néhai Molnár Zoltán és Homoş Mariana róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 965 lej

• 4 név nélkül adományozó – 535 lej