Hirdetések oktober 30

• Mindenszentek napján szentmisét végzünk itt a templomban 1100 órakor és du. 1600 a temetőben. Az új síremlékek megszentelését du. 1500 órától kezdjük és a szentmise után folytatjuk.
  • Halottak napján a temetőben a szentmise de. 1030 órától lesz. Itt a templomban két szentmisét végzünk, este 1730 és 1800 órától.
  • Mindenszentek és Halottak napján irodai szolgálat nem lesz.
  • Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
  • Búcsús szentmise lesz Remetén nov. 6-án, vasárnap, de. 1200 órától.
  • A ministránsok figyelmébe ajánljuk, hogy nov. 12-től szombatonként 11 órától indul egy alaposabb felkészülés a ministráns avatásra és tisztségek felvételére.
  • Plébániánkon KOSARAS szüreti bált szervezünk november. 5-én este 1900 órától. Belépés ingyenes. Mindenkit szeretettel várunk!

Köszönet:

• Gergely Ritának a faragott húsvéti gyertyatartó adományért
  • név nélküli adományozónak, aki Szent Antal szobrot adományozott a templomnak.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 100 lej

• Hideg Mária - a Balcescu utcából – 100 lej