Hirdetések - január 1

• A házszentelések folytatódnak.
  • Pénteken, január 6-án Vízkereszt napja. Szentmise 1100 órakor lesz. A házszentelés a szentmise ideje alatt szünetel, utána folytatódik.
  • A Gyilkostónál a házszentelés szombaton, január 7-én lesz. Ezen a napon du. 13 órától szentmise lesz a kápolnában.
  • Magyar Nóta és Dalkör és a Kelet Info Média közös szervezésében jótékonysági gálaműsor lesz Gál Tamáska megsegítésére 2012. január. 21-én 1700 órától a Művelődési Ház nagytermében.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• SZILÁGYI - MADARÁSZ FERENC, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Szilágyi – Madarász Ferenc és Páll Ilona róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett SÓLYOM IBOLYA - OLGÁVAL, aki szül. a Gyergyószentmiklóson, a néhai Sólyom Pál és Mezei Margit róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

Köszönet:

• Kémenes Attilának, az adományozott hús és hentesárúért