Hirdetések - szeptember 23

• Pénteken lesz templomunkban az örökös szentségimádási nap. Az imaórák sorrendje ki van függesztve a hirdetőtáblán. Kérjük a híveket minél többen kapcsolódjanak bele az egész napos imádság végzésébe.

• Jövő vasárnap Szentírás vasárnapja. Ezen a napon gyűjtést szervez a Főegyházmegye. Kérjük a híveket lehetőségeikhez mérten járuljanak hozzá a gyűjtéshez.

• Idén is megszervezi a Katolikus Magyar Bibliatársulat a Főegyházmegyei Biblia-napot, amelyre Gyergyószentmiklóson folyó év október 13-án kerül sor. Szeretettel várnak minden résztvevőt.

• Lelki napot szervezünk az egyháztanács és a lelkiségi csoportok vezetői részére október 20-án de. 10 – 15 óra között. Szeretettel várjuk!

• A rózsafüzér csoportokat kérjük, hogy jelöljék be az októberi ájtatosságok vezetésének sorrendjét a kifüggesztett lapon.

• Zarándoklat indul a Szentföldre november 18 – 25 között. Részvételi díj 850 euro. Részletek a hirdetőtáblán.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• GAVRILA MIRCEA, szül. Jászvárosban és lakik Gyergyószentmiklóson, a Gavrila Mircea róm. kat. és Dinu Cornelia ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett GERGELY NOÉMIVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Gergely Béla és Émán Anna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

A Szent István templom és plébánia javára

Összesen: 220 lej

- 3 név nélkül adományozó – 220 lej

- Kémenes Péter Pál – a Tűzoltó utcából – 100 lej