Hirdetések – október 7

• Október folyamán ájtatosságot végzünk a szentmisék előtt, 17,30 órától.

• Elkezdődtek a hittanórák a kifüggesztett program szerint.

• Őszi papi rekollekciós szentmise lesz kedden, okt. 9-én de. 10 órától a Szent Miklós templomban.

• Lelki napot szervezünk az egyháztanács és a lelkiségi csoportok vezetői részére október 20-án de. 10 – 15 óra között. Kérjük, hogy akik részt szeretnének venni, jelezzék a plébánián! Szeretettel várjuk!

• A hívek figyelmébe ajánljuk, hogy ezentúl az újságokat és folyóiratokat (Vasárnap, Keresztény Szó, Krisztus Világa) a sekrestyében lehet megvásárolni.

• A gyulafehérvári Caritas idén is megszervezi az „Egymillió csillag a szegényekért" című szolidaritási akciót. A rendezvény keretében gyertyával világítanak meg egy közteret, a helyszínen begyűlt adományokból pedig élelmiszercsomagot vásárolnak a hátrányos helyzetű családok javára. A Caritas kéri, hogy csatlakozzon mindenki az akcióhoz okt. 12-én, pénteken du. 18 órától a Művelődési Ház előtti téren.

• Belső Iránytű - Előadássorozat a Szent István Plébánián felnőtteknek. 2012 október 12, 19 óra, Szent István Plébánia felső terem. A felnőttképzés népünk szolgálatában, múlt-jelen-jövő, dr. Szakács Ferenc Sándor teológus-szociológus, a Pro Educatione ernyőszervezet operatív igazgatója. (http://proeducatione.ro

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

• VIZOLI RÓBERT, szül. Gyergyószentmiklóson, a Vizoli Péter és Tóth Teréz róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett GYÖRGY ESZTERREL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a György Elemér és Dezső Erika róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• MUSZKA ÁRPÁD, szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Muszka Árpád és Ferencz Julianna róm. kat. szülők fia házasságkötésre jelentkezett VERES KRISZTINÁVAL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a néhai Veres József és Bartalis Erzsébet róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük először.

• GAVRILA MIRCEA, szül. Jászvárosban és lakik Gyergyószentmiklóson, a Gavrila Mircea róm. kat. és Dinu Cornelia ortodox szülők fia házasságkötésre jelentkezett GERGELY NOÉMIVEL, aki szül. Gyergyószentmiklóson, a Gergely Béla és Émán Anna róm. kat. szülők leányával. Hirdetjük harmadszor.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 250 lej