Hirdetések – november 4

• A Remetei búcsú kedden, nov. 6-án de. 11 órától lesz.
• Hivatástisztázó hétvége lesz Csíkszentdomokoson a Szent Margit lelkigyakorlatos házban Darvas Piroska nővér vezetésével nov. 16, péntek 18 órától, nov. 18. vasárnap 13 óráig. Jelentkezési határidő: november 12. hétfő. A hétvégére szeretettel várjuk mindazokat, akik keresik az útjukat, életdöntés előtt állnak, akik egy nagyobb döntést szeretnének meghozni életükben.
• Folytatódik a Belső iránytű előadás sorozat. A november 9-ei, pénteki előadások: Dr. Babos Hunor pszichiáter és Fodor-Vanyó Mónika pszichológus: Eligazodás a pszicho szakmában.
• A Főegyházmegye Hivatásgondozó Munkacsoportja Egy nap a hivatásgondozásért címmel szervez programot a csíksomlyói ferences kolostorban november 24-én, szombaton 9,30 – 17,00 óra között. Részletek a hirdetőtáblán.
• Katolikus falinaptár kapható a plébánián és a sekrestyében. Ára: 2 lej

A Szent István templom és plébánia javára