Hirdetések – november 11

• Szerdán este 18, 30-kor az elsőáldozók szüleinek találkozót tartunk. A találkozó alatt gyermekfoglalkoztatás is lesz; így jöhet az egész család. Szeretettel várunk.
• 80 órás önismereti bibliodráma csoport indul a Plébániánkon. Havonta egy alkalom 8 óra és 80 RON, összesen tíz hónapot venne fel. Részletek a netoldalunkon!
• Jövő vasárnap, nov. 18-án lesz a Szent Erzsébet gyűjtés. A 11 órás szentmisében egy 34 dédunokás nagymama, Vass Juliánna néni, tesz tanúságot.
• Lelki beszélgetésre, lelki krízisben lévőkkel való beszélgetésre van lehetőség a Szent István plébánián, hétfőn és kedden de. 10 – 12 óra között. Előzetes egyeztetés a következő telefonon: 0751 – 537 214, Madaras Gabriella – pasztorális tanácsadó.
• Katolikus falinaptár kapható a plébánián és a sekrestyében. Ára: 2 lej

A Szent István templom és plébánia javára