Hirdetések – december 9

• Vasárnap / Ma: A város központjában, az esti szentmisét követően 1915 órától az adventi koszorú második gyertyájának meggyújtására kerül sor, a polgármesteri hivatal előtti járdaszélen, ahová minden érdeklődőt szeretettel várnak.
• Adventi papi rekollekciós szentmise lesz kedden, dec. 11-én de. 10 órától a Szent Miklós templomban.
• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz szerdán, dec. 12-én este 1830 órától
• Folytatódik a Belső iránytű című előadássorozat András Szabolcs: Miért menekül a gyermekem otthonról az iskolába? címmel. Részletek az internetoldalunkon találhatók.
• Jövő vasárnap a 11 órás szentmise keretében bemutatjuk az elsőáldozókat.

• Jövő vasárnap, dec. 16-án:
- adventi lelkinap lesz a Szent Miklós plébánián az egész városban tanító pedagógusok részére.
- a déli 12.00 órás szentmise utána a Szent Miklós templomban „Adventi koszorú" címmel zongora műsorra kerül sor a Vaskertes Általános Iskola szervezésében, ahová mindenkit szeretettel várnak.
• Zarándokvonat indul 2013. június 24 – 27 között Czestochowa, Jasna Góra, Krakkó útvonalon. Részletek az kitett szórólapokon.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 300 lej
- Csata László a Bucsin n. 27-ből – 50 lej
- Szász Félix – a Tatár utcából – 50 lej
- Jézus barátai imaközösség Bucsin negyedi csoportja - 100 lej
- elhunyt Laczkó Zsolt hozzátartozói kínálkodás helyett- 100 lej

Köszönet: - a plébániánk Caritas csoportja hálásan köszöni mindazoknak, akik az adventi vásár alkalmával, adományaikkal segítették. A vásár többi résztvevői összesen 135 lejt adományoztak. Köszönet érte! A begyűlt összeget teljes mértékben plébániánk szegény sorsú gyermekei részére fordítjuk.