Hirdetések – január 27

• Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz szerdán este 18.30 órától a plébánián.
• Jövő héten elsőpéntek, meglátogatjuk a betegeket, a szokásos szentségimádásokat megtartjuk.
• Felkészítőt tartunk a februárban keresztelni szándékozó szülők és keresztszülők számára pénteken este 1830 órától a plébánián.
• Szombaton Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, szentmisék lesznek de. 11 és este 18 órától.
• Jegyes kurzust indítunk febr. 2-án, szombaton este 1900 – órától az egész város területén házasságra készülő fiatalok számára a Szent Miklós plébánián.

• Élet a Lélekben Szeminárium kezdődik a Szent Miklós plébánián. Részletek a hirdetőtáblán.
• Férjek Édesapák lelki hétvégéje lesz 2013. február 1-3 között Csíksomlyón. Részletek a hirdetőtáblán.
• Idősek és betegek zarándoklata lesz Csíksomlyón február 11-én, hétfőn. A szentmise d.e. 10.30 órakor kezdődik. Ha igény lesz rá autóbusz indul a zarándoklatra. Igényeiket jelezzék a plébánia irodában legkésőbb febr. 3-ig.
• Kérjük a híveket, hogy véleményezzék a kitett torony előtervezetét. Véleményüket a kitett dobozba tegyék írásban. Köszönjük!
• Megrendelhető a Márton Áronra emlékezve című füzet. Ára 2 lej. A megrendeléseket a szentmisék után jelezzék.

A Szent István templom és plébánia javára
Összesen: 100 lej
- Elhunyt Péter Lajos hozzát. kínálkodás helyett – 100 lej

Köszönet: - az egyházközség nevében az egyháztanácsnak az eddig végzett munkáját. Mostantól a kinevezett gondnoksággal folyik a munka a következő egyháztanács választásig.