Hirdetések 2020. szeptember 20. - Évközi 25. vasárnap

· Az elsőáldozásra való felkészítőket folytatjuk. Kérjük a szülőket, hogy küldjék gyerekeiket! A szentmisére, amennyiben lehetséges, a gyerekek a szülőkkel együtt jöjjenek!
· Közös rózsafüzérre hívjuk egyházmegyénk híveit, amelyet betegeinkért és a járvány sújtotta világért ajánlunk fel. Esténként 8 órától online közvetítik a rózsafüzér imádságot a templom.ro weboldalon. Szerdán, szept. 23-án ezt az imádságot a mi templomunkból közvetítik a már említett templom.ro oldalon és plébániánk facebook oldalán. Szeretettel hívjuk és várjuk híveinket, hogy közösen imádkozzunk.
· Jövő vasárnap, szept. 27-én Szentírás vasárnapja. Ezen a napon a perselyezések a Szentírás terjesztésére fordítódnak. Templomunkban maratoni Szentírásolvasás lesz 12 -18 óráig, amire jelentkezőket várunk. Iratkozni lehet a kifüggesztett űrlapon.
· Templomunkban az örökös szentségimádási nap szept. 28-án, hétfőn lesz. Az ünnepi szentmisét este 18 órától tartjuk. Ez a nap ünnep az egyházközség számára. Éljünk a lehetőséggel, találkozzunk az Oltáriszentségben közöttünk lévő Jézussal!
· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 1730 órától. Arra kérjük a rózsafüzért társulat vezetőket, hogy a kifüggesztett űrlapon jegyezzék be az októberi ájtatosságok vezetésének sorrendjét.
· A plébánia ificsoportja megújult erővel, friss lendülettel várja egyházközösségünk lelkes 9 – 12. osztályos fiataljait, október 2-án, pénteken este 18,30 órától az első találkozásra!
· Jövő vasárnap helyhatósági választások lesznek. Amikor szavazunk településünk, otthonunk gyermekeink jövőjéről döntünk. Bíztassuk híveinket, hogy gyakorolják állampolgári jogaikat és kötelességüket és vegyenek részt a választáson. Szóljunk bele közösségünk jövőjébe!
· Felnőtt bérmálkozó felkészítő indul a Szent Miklós Plébánián októberben mindazok számára, akik az elkövetkezőkben szeretnének részesülni a bérmálás szentségében. Az első találkozóra október 14-én, szerdán este 7 órakor kerül sor. Jelentkezni a plébánián, vagy Fórika Sebestyén (mobil: 0748/300.532) csoportvezetőnél lehet.
· Ma, az esti szentmise után szentségimádást tartunk.