Hirdetések 2017. május 21.

· A májusi ájtatosságok minden nap az esti szentmise előtt 17.30 órakor kezdődnek.
· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Plébániánk autóbuszt indít a csíksomlyói búcsúra. Az utazás ára 20 lej. Iratkozni lehet a plébánia irodában.
· Templomunk búcsúünnepe május 30-án, kedden lesz. Az ünnepi búcsús szentmise 17 órától kezdődik. A búcsúra a kedves hívektől süteményt fogadunk el.
· Csütörtökön Áldozócsütörtök, Urunk mennybemenetelének ünnepe. Szentmisék lesznek 11 és 18 órától. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· Kapható a MÉGIS a kispapok lapja. Igénye és tartalmas munka. Ára 5 lej.
· A SZENT KORONA és koronázási kincseink nyomában című DVD kapható a plébánián. Ára 35 lej.
· Bodó Márta: Testben élünk című könyve kapható a plébánián. Ára 20 lej.
· A KALOT Egyesület együttműködve a Szent István plébániával szövőtanfolyamot indít Gyergyószentmiklóson. A 6 alkalmas, összesen 12 órás képzés során a résztvevők elsajátíthatják a kártyás és szádfás szövést, a nyüstbogozást, a bordakészítést, a szövőszék kezelését, a szőttes kötésrajzának olvasása és tervezése alapján az önálló felvetést. Részvételi hozzájárulás 150 lej. További információk olvashatók a hirdetőtáblán!
· Templomunkban június 18-án tartjuk a 25 és 50 éves, vagy 60 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.