Hirdetések 2017. szeptember 24.

· Ma, szept. 24-én Szentírás vasárnapja. Templomunkban maratoni Szentírásolvasás lesz 12 -18 óráig. Szeretettel várjuk a híveket.
· Csütörtökön, szept. 28-án lesz egyházközségünkben az örökös szentségimádási nap. A szentségimádás a kifüggesztett beosztás szerint zajlik és 18 órakor ünnepi szentmisével zárul.
· Szept. 29-én, pénteken, Szt. Mihály ünnepe, a gyulafehérvári székesegyház búcsúja. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 17.30 órától. Arra kérjük a rózsafüzért társulat vezetőket, hogy a sekrestyében található űrlapokon jegyezzék be az októberi ájtatosságok vezetésének sorrendjét.
· Lelki délutánt tartunk pedagógusok számára október 6-án, pénteken a Szent István plébánián. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!
· Október 2-án elkezdődnek a plébániai hittanórák a következő beosztások szerint, kivétel az elsőáldozók, akikkel szept. 25-én, hétfőn találkozunk először:
     - Hétfő: 13.15 – 14.15 - Elsőáldozók
     - Kedd: 13.15 – 14.00 – I. - II. osztály
                14.00 – 15.00 – IV. – V. osztály
                16.00 – 17.00 – VI. – VII. – VIII. osztály
                19.00 – Ifjúsági óra
     - Szerda: 16.00 – 17.30: Bérmálási felkészítő
· Októbertől templomunkban ifjúsági szentmise lesz minden vasárnap este 18 órától.
· Gyűjtést szervezünk a Napsugár az esőben Alapítvány részére. Adományaikat a kihelyezett dobozba tehetik. Köszönjük.
· Zarándoklat indul Medjugoreba okt. 24 -30 között. Jelentkezni, érdeklődni a plébánián okt. 7 ig. Az utazás ára 200 euro.