Hirdetések 2017. október 15.

· Hétfőn, okt. 16-án de. 10 órától papi rekollekciós szentmise lesz a Szt. Miklós templomban.
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, okt. 19-én 19 órától a plébánia nagytermében.
· Pénteken, okt. 20-án szentségimádást tartunk az esti szentmise után.
· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden este 17.30 órától.
· Elkezdődtek a plébániai hittanórák és a bérmálási felkészítő a kifüggesztett beosztások szerint. Kérjük a szülőket, bíztassák gyermekeiket a hittanórákon való részvételre.
· Újra elindul a kézműves foglalkozás gyerekek és felnőttek részére minden szombaton de. 11 órától a plébánián. Szeretettel várunk mindenkit!
· Októbertől templomunkban ifjúsági szentmise lesz minden vasárnap este 18 órától.
· A KALOT Egyesület Online szülő vagyok? címmel egynapos tréninget szervez október 21-én 9.00-20.00 óra között, a KALOT Egyesület székhelyén. A program keretében a szülőket készítik fel az internet-használat tudatos szabályozására, támpontokat adnak a biztonságos internetezéshez és ahhoz, hogy időben észleljék a veszélyben lévő gyerek jelzéseit. A képzés során pszichológiai és informatikai segítséget egyaránt nyújtanak, lehetőség lesz konkrét problémák átbeszélésére, de szűrőprogramok telepítésre is különböző informatikai eszközökre. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán!