Hirdetések 2018. február 18.

· Folytatódnak a hittanórák és a bérmálási felkészítő a beosztás szerint.
· Kedden, febr. 20-án 19 órától szentségimádást tartunk.
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, febr. 22-én 19 órától a plébánia nagytermében.
· Nagyböjt minden péntekén du. 17,15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
· A Belső Iránytű keretében egy újabb előadásra kerül sor, amelyet Péter Mária, Imelda tart A vízben rejlő erő címmel. Az előadás febr. 23-án, pénteken 19 órától lesz a plébánia nagytermében. Mindenkit szeretettel várunk!
· Készülnek a keresztúti domborművek. A költségek kifizetéséhez adományaikat szívesen fogadjuk!
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek jövő szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· A kedves hívek figyelmébe ajánljuk, hogy mindazon személyek, akik rendelkeznek jövedelmi adójuk 2 % -ával felajánlhatják az egyháznak is. A kitöltendő nyomtatványokat átvehetik a templom kijáratánál, amelyet kitöltve a plébánia irodájában kell leadni.