Hirdetések 2019. március 10. – Nagyböjt 1. vasárnapja

· Folytatódnak a hittanórák a beosztás szerint. Várjuk a fiatalokat is ifiórára kedden 19 órára.
· Nagyböjt minden péntekén du. 17.15 órától keresztúti ájtatosságot tartunk.
· Ma elkezdjük a Szent József kilencedet, Szent József ünnepére készülve. A kilencedet a családokért ajánljuk fel. Szent József napján az esti szentmise keretében megáldjuk az édesapákat.
· Az Arbor szövetség és a Szent István plébánia a „Jó ha tudjuk” - új előadás sorozat keretén belül szeretettel hív mindenkit Erdős Nándor, történelem tanár– „Trianoni tollvonások” című előadására március 14-én, csütörtök este 7 órára a plébánia nagytermébe.
· A plébánián megvásárolhatók Joyce Rupp könyvei 30 ill. 15 lejért.
· Mivel a pápalátogatásra való csoportos regisztrációhoz is szükségünk vannak személyes adatokra, ezért kérjük azokat, akik már feliratkoztak, jöjjenek a plébániára adatpótlásra és nyilatkozat kitöltésre.