2019. április 21. – Húsvét vasárnap

· Holnap, húsvéthétfőn két szentmise lesz itthon, 11 és 18 órakor.
· 13.00 órakor szentmise lesz a gyilkostói Szent Kristóf kápolnában. Ezen a napon nincs irodai szolgálat.
· Kedden folytatódik a Szent Antal kilenced.
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, ápr. 25-én 19 órától a plébánián.
· Jövő vasárnap, április 28-án lesz a búzaszentelő a tekerőpataki határban. A keresztalja 10 órakor indul a templom elől. A szentmise 11 órakor kezdődik. Itt a templomban 11 órakor nem lesz szentmise.
· Jegyes kurzus indul házasságkötésre készülő fiatalok számára 2019. ápr. 27-én, szombaton este 19.00 – órától a Szt. Miklós plébánián.
· Felhívjuk azon személyek figyelmét, akik feliratkoztak pápalátogatásra induló buszos utazásra, de nem fizették ki az árát, kérjük, mihamarabb tegyék meg. Az utazás ára 25 lej személyenként.