Hirdetések 2019. június 9. – Pünkösdvasárnap

· Kedden befejeződik a Szent Antal kilenced.
· Azokban a templomokban, ahol Szent Antal tiszteletet tartanak, szokás a szent emléknapján a liliom szentelés és a gyermekek megáldása. Ezért csütörtökön, június 13-án a 18 órás szentmise keretében tartjuk ezt az ünnepséget. Kérjük a híveket, bizalommal hozzák gyermekeiket, unokáikat e szép ünneplésre.
· Hétfőn, Pünkösd másodnapján Szűz Máriának, az Egyház Anyjának emléknapját ünnepeljük. Pünkösdhétfőn nincs irodai szolgálat.
· A szárhegyi pünkösdi kisbúcsú pünkösd keddjén, június 11-én de. 11 órakor lesz. Szeretettel várják a híveket!
· Jövő vasárnap, Szentháromság vasárnapján Alfaluban búcsú. A szentmise déli 12 órakor kezdődik. Szeretettel várják a híveket.
· Templomunkban jövő vasárnap tartjuk a 25 és 50 éves házassági évfordulók megünneplését. Kérjük a jubilálókat és hozzátartozóikat jelentsék a plébánián az ünneplő párokat.
· Az elsőáldozók csoportképei és a DVD-k átvehetők a plébánia irodában.
· Kapható a Várjuk a Szentatyát című CD, Böjte Csaba ferences testvér elmélkedéseivel. Ára 5 lej.
· Kapható a plébánián a Csíksomlyó, mint szakrális tér címú könyv. Ára: 45 lej.