Hirdetések 2019. október 13. – Évközi 28. vasárnap

· Várjuk a gyermekeket a plébániai hittanórákra a kifüggesztett beosztások szerint.
· Október hónapban Rózsafüzér ájtatosságot tartunk minden szentmise előtt egy fél órával.
· Gyűlésbe várjuk az egyháztanácsosokat szerdán, okt. 16-án 16 órára.
· Ministránsfoglalkozás lesz szombaton de. 10 órától. Szeretettel várjuk a gyermekeket.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek jövő szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· A Belső Iránytű 2019/2020-as évadának nyitóeseménye a Háromszék kincseiből című előadás lesz jövő vasárnap, okt. 20-án az esti szentmise után. Itt megtekinthetjük Zorkóczy Zenóbia színművész Ölelj át című istenes verses előadását valamint a Szentkereszty Stephanie Egyesület fogyatékossággal élő gondozottjainak kézműves kiállítását. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán.
· Szentségimádást tartunk 20-án, jövő vasárnap az esti szentmise után. Szeretettel várjuk a híveket.
· Családos lelkinap lesz a Szt. Miklós plébánián okt. 19-én, Férfiak lelkinapja pedig okt. 26-án. Részletek olvashatók a hirdetőtáblán.