Hirdetések 2019. november 10. – Évközi 32. vasárnap

· A jövő héten folytatódnak a hittanórák a beosztás szerint. Szeretettel várjuk a gyerekeket!
· Elsőáldozó gyermekek szüleinek találkozója lesz csütörtökön, nov. 14-én 19 órától a plébánia nagytermében.
· A jövő héten búcsús szentmise lesz Marosfőn nov. 13-án, szerdán 11 órától, a Szent Erzsébet Öregotthonban vasárnap, nov. 17-én 11 órától.
· Ministránsfoglalkozás lesz szombaton de. 10 órától. Szeretettel várjuk a gyermekeket.
· Kézműves foglalkozás lesz gyermekeknek és kézimunkázni szerető felnőtteknek jövő szombaton 11 órától a plébánia hittantermében. Szeretettel várunk mindenkit.
· Szeretettel hívják az érdeklődőket történészkonferenciára nov. 14 – 15-én a városi könyvtárba. A téma: Székelyföld és Erdély a román hódítástól az Országos Magyar Párt megalakulásáig.
· A sekrestyében és az irodában kapható a Mihai Zoltán segédlelkész gyógyulásáról szóló könyv. Ára 25 lej.
· A Szent Erzsébet gyűjtés jövő vasárnap lesz.