Hirdetések

Hirdetések 2019. november 17. – Évközi 33. vasárnap

· A jövő héten folytatódnak a hittanórák a beosztás szerint. Szeretettel várjuk a gyerekeket!
· Ma 11 órától búcsús szentmise lesz a Szent Erzsébet Öregotthonban.
· Szerdán, nov. 20-án, az esti szentmise után szentségimádást tartunk.
· Joyce Rupp lelkiségi író Repülj, míg vannak szárnyaid című könyvének bemutatójára kerül sor szerdán, nov. 20-án 19 órától a plébánia nagytermében. Szeretettel várunk mindenkit!
· A Belső Iránytű következő előadása pénteken, nov. 22-én lesz. Előadó: Laczkó Vass Róbert, színész, énekes: Az előadás címe: Vannak vidékek. Világjárás, világlátás keresztény szemmel.
· Plébániánk kurzust indít Új élet Krisztusban címmel bérmálkozók és fiatal felnőttek részére dec. 13 – 15 között. Jelentkezni lehet Vincze Eszternél vagy a plébánián.
· Ministránsfoglalkozás lesz szombaton de. 10 órától. Szeretettel várjuk a gyermekeket.
· Jövő szombaton kézműves foglalkozás nem lesz.
· A 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve, idén nov. 23-án, Krisztus Király ünnepének előestéjén ismét világméretű szentségimádás lesz, amelybe a mi egyházközségünk is bekapcsolódik. Ezért szombaton 17 órától vasárnap reggelig lesz a szentségimádás, ahová mindenkit szeretettel várunk.
· Az idén is lesz adventi vásár a Szent István templom előtti téren. Célja: Segítséget nyújtani azoknak, akik rászorulnak. Kérjük azokat, akik részt szeretnének venni, jelentkezzenek a plébánia irodáján, hogy asztalt tudjunk biztosítani. Külön kérésünk, hogy csak kézműves munkákat ajánljanak eladásra. A vásáron résztvevők bevételének bizonyos százalékát szívesen fogadjuk a kitűzött cél elérése érdekében. Köszönjük!
· Jövő vasárnap a Szt. Miklós templomban 17 órától tartandó ökumenikus istentisztelettel útjára indul az idei Együtt, egymásért, Szentmiklósiakért karitatív rendezvény. Az adományok felajánlása a kihelyezett gyűjtőpontokon és szombatonként a Sláger Centerben nov. 25-től dec. 21-ig tart. Folyamatosan elérhető, kihelyezett gyűjtőpontok a BB Market és a Kordiál üzletekben lesznek, valamint hétköznaponként a szociális osztályra lehet majd adományt beadni. Az idei program fővédnöke: Ft. Msgr. Portik-Hegyi Kelemen főesperes, mottója pedig ÉHES VOLTAM ÉS ENNEM ADTATOK Mt. 25,35
· Katolikus falinaptár és forgatós naptár kapható. Ára: 4 illetve 10 lej.

Helyi hírek

There are not feed items to display.
  • Check if RSS URL is online
  • Check if RSS contains items