Hirdetések 2019. november 24. – Krisztus Király ünnepe

· A jövő héten folytatódnak a hittanórák a beosztás szerint. Szeretettel várjuk a gyerekeket!
· Ministránsfoglalkozás lesz szombaton de. 10 órától. Szeretettel várjuk a gyermekeket.
· Folytatódik a kézműves foglalkozás szombaton de. 11 órától a plébánián.
· Jövő vasárnap lesz az adventi vásár a templom előtti téren. Célja: Segítséget nyújtani azoknak, akik rászorulnak. Kérjük azokat, akik részt szeretnének venni, jelentkezzenek a plébánia irodáján, hogy asztalt tudjunk biztosítani. Külön kérésünk, hogy csak kézműves munkákat ajánljanak eladásra. A vásáron résztvevők bevételének bizonyos százalékát szívesen fogadjuk a kitűzött cél elérése érdekében. Köszönjük!
· Ma a Szt. Miklós templomban 17 órától tartandó ökumenikus istentisztelettel útjára indul az idei Együtt, egymásért, Szentmiklósiakért karitatív rendezvény. Az adományok felajánlása a kihelyezett gyűjtőpontokon és szombatonként a Sláger Centerben nov. 25-től dec. 21-ig tart. Folyamatosan elérhető, kihelyezett gyűjtőpontok a BB Market és a Kordiál üzletekben lesznek, valamint hétköznaponként a szociális osztályra lehet majd adományt beadni.
· Nov. 30-án, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk az első adventi gyertyát.
· Szeretettek hívjuk a híveket az adventi vasárnapokon este 19:15-től a főtéri parkba adventi gyertyagyújtásra.
· Jövő vasárnap a 9 órás szentmise keretében lesz az elsőáldozók bemutatása.
· Katolikus falinaptár és forgatós naptár kapható. Ára: 4 illetve 10 lej.