Hirdetések 2019. december 1. – Advent 1. vasárnapja

· Adventi vásár van a templom előtti téren.
· A jövő héten folytatódnak a hittanórák, a ministránsfoglalkozás és a kézműves foglalkozás a beosztás szerint. Szeretettel várjuk a gyerekeket!
· Holnaptól megkezdődnek a RÓRÁTÉ szentmisék hétfőtől péntekig reggel 600 órától. Ebben a templomban szombaton nincs roráté szentmise. A roráté szentmisék alkalmával gyónási lehetőség lesz egészen karácsonyig. Kiemeljük, hogy szerdánként gyermekrorátét végzünk, ahová szeretettel várjuk a gyerekeket.
· Papi rekollekciós szentmise lesz holnap, dec. 2-án 10 órától a Szt. Miklós templomban.
· A Szent Miklós egyházközség búcsúja, pénteken, dec. 6-án lesz. A búcsús szentmise de. 1100 órától kezdődik és ünnepélyes körmenettel zárul. Innen a keresztalja 10 órakor indul.
· Az elsőpéntekes betegeket csütörtökön, dec. 5-én látogatjuk meg.
· Dec. 7-én, szombaton, az esti szentmise előtt adventi gyertyagyújtás lesz itt a templomban, azaz ünnepélyesen meggyújtjuk a második adventi gyertyát.
· Szeretettek hívjuk a híveket az adventi vasárnapokon este 19:15-től a főtéri parkba adventi gyertyagyújtásra.
· Bíztatjuk híveinket, hogy lehetőségük szerint támogassák az EGYÜTT, EGYMÁSÉRT, SZENTMIKLÓSIAKÉRT programot. Adományaikat fogadják a BB Marketben, a Kordiál üzletben és a Sláger Centerben.
· Kapható a Joyce Rupp: Repülj, míg vannak szárnyaid! című könyv. Ára 30 lej.
· Katolikus falinaptár és forgatós naptár kapható. Ára: 4 illetve 10 lej.