Hirdetések

HÁZSZENTELÉS - 2020

 

Dátum

 

JANUÁR 2.

I.              csoport

- Kossuth Lajos utca a vasúttól kezdve (az út JOBB OLDALA),

- Új utca

- Dózsa György utca

II.            csoport

 - Bucsin negyed 7, 8, 11, 12-es tömbházak

III.          csoport

- Gyöngyvirág utca, Kavicsbánya utca, Szociális tömbház,

- Állomás utca, Tölgymező utca vasúton aluli része

IV.         csoport

-      Kossuth Lajos utca a vasúttól kezdve egészen a 66 számig

(az út BAL oldala)

 
 
 
 

JANUÁR 3.

I.              csoport

- Nicolae Balcescu utca 

- Mező utca

- Tatár utca

II.            csoport

- Tölgymező utca vasúton felüli része, a vasúttól kezdve egészen az 1-es számig,
Tatár utca alsó része, Kis utca

- Testvériség u. 19 szám

III.        csoport

 

- Bucsin negyed 20, 21, 22-es tömbházak

 

       IV. csoport

- Tűzoltó utca a végétől visszafele, Makkos utca alsó része,
Tűzoltó utca egészen a 1-es számig

 

JANUÁR 4.

I.              csoport

 - Bucsin negyed 15, 16, 17, 18-as tömbházak

 
 

II.            csoport

- Bucsin negyed 1, 2, 3, 4, 5-ös tömbházak

 
 
 
 

III.          csoport

- Bucsin negyed 9, 10, 13, 14,-es tömbházak

 
 

           IV. csoport

- Bucsin negyed 6, 19, 25-ös tömbházak

 
 
 
 

JANUÁR 5.

I.              csoport

 - I.M.G. tömbház, Bucsin negyed 23, 24, 28-as tömbházak

II.            csoport

- Virág negyed 42, 51-es tömbházak

 
 

III.          csoport

- Virág negyed 25, 46-os tömbházak

JANUÁR 6.

I. csoport

- Bucsin negyed 26, 27-es tömbházak, Testvériség sugárút,

Muskátli utca, Hársfa utca

II.            csoport

 -Békény utca az alsó végétől kezdve, Régigyár utca

III.          csoport

- Kossuth utca az Ambienttől a vasútig, Alsó malmok utca,

 Külső utca a Régigyár utcáig, valamint a közbeeső Keskeny utca és

Sólyom utca

Helyi hírek

A mai világban sajnos háttérbe vannak szorulva az emberi kapcsolatok, pontosabban a kapcsolataink nagy része az online térben valósul meg, különböző játékokon, applikációkon és közmédiai platformokon keresztül. A Gyergyó Területi Ifjúsági Tanács úgy döntött, hogy...
Read more...
Az év vége mindig a nagy találkozásokról szól. 2022 decemberének végéhez közeledve a Gyergyó-medencei diáktanácsok elnökeivel és alelnökeivel találkoztunk. Átbeszéltük az idei év megvalósításait és a jövő évi terveinket. Fontosnak tartjuk, hogy ők is tudják:...
Read more...
Ifjúsági börze %2022 %b %27
Idén a GYTIT hagyományossá vált Ifjúsági börzéjét rövidített programmal tudták megszervezni, viszont ez a színvonalasságában és a hasznosságában nem gyengítette a rendezvényt.   Év végén találkoztak a Gyergyói-medencében tevékenykedő ifjúsági szervezetek, diáktanácsok képviselőivel. A program kora délután...
Read more...
A gyergyói szociális szakkönyvtár 2014-ben jött létre abból a célból, hogy a városunkban jelenlévő segítő foglalkozású szakembereknek, illetve a távoktatásos képzési formában segítő szakmákat tanuló diákoknak segítségére legyen a szakmai felkészültségre. Azóta a könyvtár állománya...
Read more...
Napjainkban egyre több ember törekszik a környezettudatosabb életmódra. Egyre inkább bőrünkön érezzük az ökológiai válság hatásait, leginkább klímánk megváltozása és az egyre gyakoribbá váló extrém időjárási jelenségek jelzik a növekvő problémát. Próbálunk tenni az ökológiai...
Read more...
Megtalált Színek címmel, a témaköröket kibővítve 2020-2021-ben a Csoóri Sándor Alap támogatásával zajlottak a képzések. A szövés, nemezelés mellett a szappankészítés, mézeskalács díszítés és tojásfestés is szerepelt megvalósításaink között. Emellett műhelymunkák, szakmai találkozók is helyet...
Read more...