Hirdetés - május 22

• Tavaszi papi rekollekciós szentmise lesz kedden, május 24-én. A szentmise de. 10 órakor kezdődik.
  • Jövő vasárnap, május 29-én lesz templomunk búcsúünnepe. Az ünnepi szentmise déli 12 órakor kezdődik. A búcsús szónok Ft. Oláh Dénes marosvásárhelyi főesperes lesz, aki ezt megelőzően csütörtökön, pénteken és szombaton este missziós szentmiséket is tart. Ugyanezeken a napokon délután különféle csoportoknak tart lelki programot, amelynek sorrendjét meg lehet tekinteni a hirdetőtáblán.
  • Szombaton, május 28-én de. 10 – 13 óra között közösségformáló program lesz az egyháztanács és alkalmazottak részére Sebestyén Albert vezetésével.
  • A búcsú alkalmával süteményt fogadunk el. Aki tud süteménnyel segíteni az ebédhez, kérjük, jelezze a plébánián irodájában vagy akár telefonon.

A Szent István templom és plébánia építésére Összesen: 270 lej

• 2 név nélkül adakozó – 100 lej
  • Kastal Anna – a Sólyom utcából – 50 lej
  • A szárhegyi úti rózsafüzér társulat – 120 lej