Ifjúsági programok

Egy csipetnyi ész meg egy csipetnyi szív

Kedves Fiatalok, Kedves Barátaink,

plakatTavaly októberében Gyergyószentmiklósra látogattunk egy zenés-színházas kis összeállítással, "Ez a híd, ez a holnap" néven. Csapatunk, a marosvásárhelyi egyetemi lelkészség tagjaiból és a református fiatalok együtt dolgozó fiataljaiból alakult. Az idei év tavaszán ismét elkészítettünk egy kis műsort, amelyet a ti közreműködésetekkel szeretnénk bemutatni Gyergyóban is, október 23-án, este 7 órától a Korona előadótermében!

Erre az eseményre szeretettel hívunk és várunk mindenkit, korosztálytól függetlenül, aki szereti a musical műfaját, a zenét, a színházat, és mindezt egy sajátos változatban szeretné megtekinteni. Az előadás nem rendelkezik belépti díjjal, a mi fizetségünk az arcokra csalt mosoly, és az életöröm, amelyet nektek átadhatunk.

Várunk Benneteket!

Ma-fia (Marosvásárhelyi Római Katolikus Egyetemi Lelkészség Egyesülete)
és Mifike (Marosvásárhelyi Főiskolások Keresztyén Egyesülete)