Ifjúsági programok

Lelki nap

Kedves Barátunk!

Szeretettel meghívunk május 21-én (szombaton) 10.00-15.00 óráig egy vidám és örömteli találkozásra a gyergyószentmiklósi Szent Miklós plébániára. A találkozó mottója: „A hívek sokaságának pedig egy volt a szíve-lelke.” (Apcsel 4,32) Ha kíváncsi vagy, mit is takar, vagy mi közünk nekünk ehhez a mondathoz, akkor gyere és derítsd ki!

Számíthatsz arra, hogy nem fogsz unatkozni! Íme egy kis ízelítő: játékok, ismerkedés, rövid elmélkedés, szentmise és meglepetések. Amit hozz magaddal: a jókedvedet, a nyitottságodat, egy kis ennivalót, amit ebédre elfogyaszthatsz. És ha egyedül nem akarsz jönni, akkor nehogy otthon felejtsd a barátaidat!

Kár lenne, ha lemaradnál róla, ugyanis ez az idei tanév utolsó lelkinapja a környéken. Ne szalaszd el! Mi ott leszünk... És te?

A viszontlátás reményében,

az Ifjúsági lelkészség nevében, Laci tiszti.