Ifjúsági programok

Ifjusagi lelkinap okt.1

Főesperesi Kerületünkben a Főegyházmegyei Ifjúsági Lelkészség lelkinapot szervez fiatalok számára. A lelkinapra 2011. október 1-jén, szombaton kerül sor a gyergyószentmiklósi Szent István Plébánián (Testvériség sugárút 6.).

A programban szerepel: játékos ismerkedés, elmélkedés a szentmise gazdagságáról, mélységeiről (a hollandiai ifjúsági lelkész Gert Overmeer atya vezetésével), kiscsoportos beszélgetések, gyónási lehetőség, szentmise (László Rezső ifjúsági lelkész).

Mellékelten küldjük a plakátot. Kérjük tisztelettel, tekintse szívügyének a lelkinapot, hirdesse ki az Önre bízottaknak, bátorítsa, és ha teheti, vegyen részt fiataljaival.

Isten áldását kérjük imádságainkban munkájára, életére.

Minden fiatalt szeretettel várunk!

Tisztelettel:

Fülöp László segédlelkész

Gyergyócsomafalva, 2011. szeptember 20.