Ifjúsági programok

Szent István plébánia ministránsai

Szent István plébánia ministránsai élményekben gazdag nyarat tudnak maguk mögött.ministrns-M.vsrhely-2011 021

Egy meleg júliusi napon Maroshévízre vitte Ft. Bartos Károly plébános a ministránsokat saját költségén. Megnézték a várost, majd ezt követően a felújított Urmánci-fürdőn fürödtek.

Augusztusban két napos kirándulást szervezett a plébános úr 21 gyereknek Marosvásárhelyre. A gyerekeknek jó hangulatot

ministrns-M.vsrhely-2011 078

teremtett a fürdés a Weekenden, tetszett nekik a város. Este Ft. Oláh Dénes Marosvásárhelyi főesperes mellett ministráltak az esti szentmisén. Élmény volt a közös étkezés, a közös játék, éneklés, az együtt töltött két nap.

Ezennel hálájukat és szeretetüket szeretnék kifejezni a résztvevők a pap bácsinak, aki mindig szeretettel és odafigyeléssel kíséri ministránsai mindennapjait.

Isten áldja munkáját!

ministrns-M.vsrhely-2011 061